شما به اینترنت متصل نیستید.

پرینت سه بعدی

خدمات پرینت سه بعدی آنلاین اسمارت فب ساده ترین روش برای نمونه سازی و تولید انواع قطعات پلاستیکی، رزینی و فلزی است. اینجا پنجره ی دسترسی شما به تکنولوژی های پر کاربرد پرینت سه بعدی شامل SLS، DLP/SLA، FDM و SLM است. مدل سه بعدی قطعه خود را بارگذاری کنید و با تعیین مشخصات در عرض چند ثانیه قیمت قطعه خود را در تیراژ های مختلف دریافت کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین، قطعه پرینت شده در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت در محل شما تحویل داده می شود.
آپلود فایل طراحی
OBJ | STL

کاربرد پرینت سه بعدی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

نمونه قطعات پرینت شده با تکنولوژی های مختلف

جدول مقایسه ای تکنولوژی های پرینت سه بعدی

تکنولوژی ها

پرینت سه بعدی FDM
پرینت سه بعدی FDM
پرینت سه بعدی FDM یک فناوری است که هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی کار می کند، جایی که یک نازل اکستروژن روی یک پلت فرم ساخت حرکت می کند. این فرآیند شامل استفاده از مواد ترموپلاستیک است که به نقطه ذوب می رسد و سپس به بیرون رانده می شود تا لایه به لایه یک شی سه بعدی ایجاد شود.
پرینت سه بعدی رزینی SLA/DLP
پرینت سه بعدی رزینی SLA/DLP
چاپ سه بعدی استریولیتوگرافی (SLA) یا پرینت سه بعدی رزینی، به دلیل توانایی آن در تولید نمونه های اولیه و قطعات با دقت بالا، همسانگرد و ضد آب در طیف وسیعی از مواد پیشرفته با ویژگی های ظریف و سطح صاف، بسیار محبوب شده است.
پرینت سه بعدی SLS
پرینت سه بعدی SLS
چاپ سه بعدی SLS یا پرینت سه بعدی پودری، به دلیل توانایی آن در تولید نمونه های اولیه و قطعات با دقت بالا، همسانگرد و ضد آب در طیف وسیعی از مواد پیشرفته با ویژگی های ظریف و سطح صاف، بسیار محبوب شده است.
پرینت سه بعدی SLM
پرینت سه بعدی SLM
چاپ سه بعدی SLM یا پرینت سه بعدی پودری فلزات، به دلیل قابلیت بالا در تولید نمونه های اولیه و قطعات پیچیده مورد نیاز در صنعت مورد توجه قرار گرفته است.