فعالیت وبسایت اسمارت فب بزودی آغاز خواهد شد.
شما به اینترنت متصل نیستید.

برش و ورق کاری فلزات

خدمات برش و ورقکاری فلزات شامل برش لیزر، برش هواگاز، برش پلاسما و خمکاری فلزات بصورت کاملا آنلاین و با ارائه قیمت لحظه ای در اسمارت فب انجام می شود. نقشه دو بعدی طرح خود را در پنل بارگذاری کنید و با انجام تنظیمات تولید، انتخاب جنس و تعیین تیراژ قطعات خود را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.
فرمت های قابل قبول: STL ، OBJ ، STEP ، IGES ، DXF ، STP
تکنولوژی های ساخت: CUTTING

خدمات برش و ورق کاری فلزات اسمارت فب

ثبت سفارش آنلاین

می‌توانید به راحتی فایل CAD خود را بارگذاری کرده و هزینه ساخت آن را از طریق سرویس آنلاین سامارت فب مشاهده کنید.

سرعت بالای ساخت شبکه کارگاهی

شبکه کارگاهی اسمارت فب به شما کمک می‌کند محصولات خود را با انواع روش‌های تولید، در کمترین زمان و بالاترین کیفیت تولید کرده و به بازار عرضه کنید.

پیگیری و رهگیری آنلاین

در اسمارت فب می‌توانید وضعیت تولید قطعات خود را به صورت آنلاین پیگیری کرده و تاریخچه سفارشات خود را مدیریت کنید.

مواد اولیه برش و ورق کاری فلزات

ورق استیل SS 316L
CUTTING
ورق استیل SS 316L
فولاد 316L یک فولاد آستنیتی با خواص فیزیکی و مکانیکی و مقاومت شیمیایی عالی است. مغناطیسی نیست و خواص الکتریکی و حرارتی کمتری نسبت به سایر فولادهای کربنی دارد. فولاد ضد زنگ گرید 316L که گاهی به عنوان فولاد ضد زنگ A4 یا فولاد ضد زنگ گرید دریایی نیز شناخته می شود، دومین فولاد زنگ نزن آستنیتی رایج پس از فولاد ضد زنگ 304/A2 است.
ورق استیل SS 304
CUTTING
ورق استیل SS 304
فولاد ضد زنگ 304 رایج ترین فولاد ضد زنگ است. فولاد غیر مغناطیسی با رسانایی الکتریکی و حرارتی کمتری نسبت به فولاد کربنی که به دلیل اینکه به راحتی در اشکال مختلف شکل پذیر است بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قابل ماشینکاری و جوشکاری است. نام های دیگر این فولاد عبارتند از: فولاد ضد زنگ A2 و فولاد ضد زنگ 18/8. فولاد ضد زنگ 304L نسخه کم کربن فولاد ضد زنگ 304 است.
ورق آلومینیوم Al 6061
CUTTING
ورق آلومینیوم Al 6061
آلومینیوم به دلیل نسبت مقاومت به وزن عالی، هزینه کم و قابلیت بازیافت یکی از متداول ترین فلزات در جهان است. آلومینیوم دارای خواص جوشکاری و آبکاری و همچنین مقاومت در برابر خوردگی خوب است. آلومینیوم یک ماده پرکاربرد برای قطعات ورقکاری و برش فلزی است. قطعات ورق های آلومینیومی را می توان در صنایع هوافضا و حمل و نقل و بسیاری دیگر از صنایع یافت.
ورق سیاه Hot Rolled Steel
CUTTING
ورق سیاه Hot Rolled Steel
فولاد نورد گرم با نورد فولاد در دماهای بالاتر از دمای تبلور مجدد فولاد (1700 درجه فارنهایت) تولید می شود. فولاد نورد گرم به فولاد تولید شده با عملیات حرارتی شدید اشاره دارد. حرارت دادن فولاد بالاتر از دمای تبلور مجدد، شکل و فرم دادن فولاد را آسان‌تر می‌کند و فولاد را می‌توان در اندازه‌های بسیار بزرگتر تولید کرد.به دلیل چکش خواری ، فولاد نورد گرم به عنوان ماده ای برای اجزای ساختاری استفاده می شود.
ورق روغنی Cold Rolled Steel
CUTTING
ورق روغنی Cold Rolled Steel
فولاد نورد سرد، فولاد نورد گرم است که برای بهبود خواص ابعادی و مکانیکی خود، تحت پردازش اضافی قرار گرفته است. در طی فرآیند نورد سرد، فولاد نورد گرم سرد شده از یک سری دیگر از غلتک ها در دمای اتاق عبور می کند. از آنجایی که این ماده دیگر گرم و چکش خوار نیست، فشار بسیار بالاتری برای فشرده سازی آن به شکل دلخواه مورد نیاز است. در حالی که این فرآیند نسبت به فرآیند نورد گرم می‌تواند کار فشرده‌تر و گران‌تر باشد، اما می‌تواند به تحمل‌های ابعادی فشرده‌تر و کیفیت سطح بهتری دست یابد.فولاد نورد سرد معمولاً ظاهری مات دارد که می تواند برای بسیاری از پروژه های مختلف ساختمانی مناسب باشد.
ورق گالوانیزه Galvanized Steel Sheet
CUTTING
ورق گالوانیزه Galvanized Steel Sheet
ورق گالوانیزه، ورق فولادی ست که لایه ای از فلز روی(زینک) بر روی آن به عنوان محافظ قرار گرفته است. پوشش روی مانع از زنگ زدگی فلز حتی در زمان شکست ورق می شود.یکی از محبوب ترین مواد برای پروژه های مختلف از سازه ها گرفته تا آثار هنری است.