فعالیت وبسایت اسمارت فب بزودی آغاز خواهد شد.
شما به اینترنت متصل نیستید.

راهنمای خرید

از اینکه فروشگاه اسمارت فب را برای خرید انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم. برای راحتی بیشتر در خرید و استفاده از همه ی امکانات فروشگاه، این مطلب را مطالعه فرمایید.

خدمات اسمارت فب چیست و چگونه قابل استفاده است؟

همه ی کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند می توانند از خدمات اسمارت فب استفاده کنند اما ممکن است بعضی از آنها متوجه این خدمات نشوند و نهایتا نتوانند از خدمات فروشگاه برخوردار شوند. بهتراست ابتدا این خدمات را به صورت خلاصه معرفی کنیم.

  • پست سفارشی رایگان: تمام سفارش های بالای 250 هزار تومان و زیر 2 کیلوگرم با پست سفارشی به صورت رایگان ارسال می شوند.
  • ارسال با پیک: هزینه ارسال برای سفارش های بالای 300 هزار تومان رایگان و برای سفارش های کمتر از 300 هزار تومان 35000 تومان است. ارسال با پیک فقط مخصوص تهران است. پرداخت وجه هنگام دریافت مرسوله با این روش فقط با هماهنگی بخش فروش امکان پذیر است.
  • ضمانت سلامت کالا: ما سعی می کنیم بسته بندی را به نحوی انجام دهیم که هیچ آسیبی به محصولات شما وارد نشود. در صورتی که آسیب فیزیکی به محصولات وارد شده باشد حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت مرسوله به ما اطلاع دهید. هر گونه خسارتی از جانب ما جبران خواهد شد. با اطمینان و خیال راحت خرید خود را انجام دهید.
  • تخفیف برای اولین سفارش: اگر برای اولین بار از اسمارت فب خرید می کنید می توانید با ثبت نام در سایت و وارد کردن کد FIRST-ORDER مبلغ 15000 تومان تخفیف برای اولین سفارش دریافت کنید.

کد تخفیفتان را می توانید در این قسمت وارد نمایید. کد تخفیف اولین خرید FIRST-ORDER است. اگر این سفارش خرید اول شما نیست و از سفارش قبلی کارت هدیه دریافت کرده اید با کمک ورود به لینک درج شده در پشت کارت هدیه و وارد کردن اطلاعات لازم در لینک ،میتوانید کد تخفیف را از سایت گرفته ودر این بخش وارد نمایید.