شما به اینترنت متصل نیستید.

قوانین و روش های ارسال

قوانین را با جستجو پیدا کنید یا از طریق دسته بندی های زیر به قوانین مورد نظرتان هدایت شوید.

پیک موتوری

زمان ارسال

بازه ارسال بسته های شهر تهران از ساعت 11 الی 18 می باشد. در صورتی که پیک به آدرس اعلام شده در صورت حساب مراجعه نموده و مشتری در آدرس حاضر نباشد و یا آدرس به درستی قید نشده باشد (پلاک اشتباه و یا عدم پاسخگوی به تماس و یا درج اشتباه شماره تماس) و بسته به دفتر اسمارت فب برگشت بخورد هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی

این روش ارسال تنها برای مرسوله های شهر تهران و مناطق 22 گانه آن است.

این روش ارسال مناسب چه قطعاتی است؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

پست سفارشی

زمان ارسال

زمان تحویل بسته با این روش 7 الی 12 روز کاری پس از آماده سازی سفارش می باشد که با توجه به دفاتر پستی متغیر است.

نکات مهم و هشدارها

در صورتی که پستچی به آدرس اعلام شده در صورت حساب مراجعه نموده و مشتری در آدرس حاضر نباشد و یا آدرس و یا کد پستی و جزئیات آدرس به درستی قید نشده باشد و بسته به دفتر اسمارت فب عودت بخورد هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود. در صورتی که از طرف اسمارت فب اطلاعات به درستی وارد نشده باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و يا مشكل در بسته بندي) با هزينه فروشگاه مجددا ارسال انجام خواهد شد.