فعالیت وبسایت اسمارت فب بزودی آغاز خواهد شد.
شما به اینترنت متصل نیستید.

سیاست بازگشت وجه و لغو سفارش

قوانین را با جستجو پیدا کنید یا از طریق دسته بندی های زیر به قوانین مورد نظرتان هدایت شوید.

قوانین استرداد کالا

قطعات الکترونیک و رباتیک

مشتری پس از دریافت بسته تنها 48 ساعت مهلت تست قطعه دریافتی را دارد و در صورت وجود هرگونه مشکل باید با پشتیبانی تماس گرفته و مراحل را از طریق مسئولین فروش پیگیری نماید. محصولات ارائه شده عموما سالم هستند و در صورتی که مشتری وجود مشکلی در قطعه را به پشتیبانی فروش اسمارت فب اطلاع دهد و قطعه را جهت تست ارسال نماید، پس از تست اگر مشخص شود که کالا ایراد داشته است در صورت موجود بودن محصول در انبار، محصول جدید با هزینه اسمارت فب برای مشتری ارسال می شود و در صورت ناموجود بودن محصول در انبار، مبلغ کالا به شماره حساب اعلام شده از سمت مشتری واریز می شود و اگر صحت کالا از طرف کارشناسان فنی اسمارت فب اعلام شود کلیه هزینه های حمل و نقل برای ارسال کالا به مشتری؛ به عهده ایشان خواهد بود.

قطعات مکانیک

قطعات برشی: قطعات برشی مثل شفت، پروفیل، شفت پایه دار و ریل به هیچ عنوان پس از برش قابلیت مرجوع کردن و یا تغییر سایز ندارد. قطعات غیر برشی: قطعات غیر برشی مثل چرخ دنده های مقابل، انواع بلبرینگ ها و اتصالات پروفیل، پولی ها و ...در صورت استفاده نشدن تا 48 ساعت مهلت تعویض و مرجوع شدن را دارند.

قوانین عودت وجه

لغو پس از ارسال یا آماده سازی

در صورتی که شما ثبت سفارش انجام داده و پس از پرداخت و قبل از تغییر وضعیت سفارش به حالت آماده سازی سفارش و یا ارسال شد از خرید خود منصرف شده اید میتوانید با هماهنگی بخش فروش وجه پرداختی خود را به صورت کامل دریافت کنید. در صورت تغییر وضعیت سفارش به پس از بازگشت مرسوله به فروشگاه مبلغ پرداختی با کسر هزینه ارسال به شماره حساب اعلام شده از سمت مشتری عودت داده خواهد شد.